PORSCHE VARIKLIAI IR JŲ REMONTAS

Nuo Porsche variklio diagnostikos iki variklio kapitalinio remonto. Nuo Porsche automobilio purkštukų patikros iki cilindro gilzės keitimo. Nuo Porsche variklio valdymo bloko keitimo iki variklio čipavimo koreguojant ECU algoritmą. Registruokis dabar!

ELEKTRIKAI
PORSCHE
Pogarantinis Porsche servisas 
Porsas.lt
Visa tiesa apie Porsche elektroniką
PORSCHE
Pogarantinis Porsche servisas 
Porsas.lt
Kaunas
Klaipėda
per dieną
Skubiai
Vilnius

KAPITALINIS PORSCHE VARIKLIO REMONTAS

Remontuojame visų Porsche markės automobilių variklius. Benzininių ir dyzelinių variklių remontas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Suteikiame ypatingą garantiją savo darbams. Kodėl? Atsakymas paprastas – nes darome viską, kas priklauso, o ne taupydami.

Turite žinoti, kad yra tik vienas kelias tobulai suremontuoti Porsche variklį – tai užtikrinti visas sąlygas kiekvieno, be išimties, variklio komponento nepriekaištingam darbui.

Tai reiškia, kad reikia galvoti apie Porsche variklį, ne vien tik kaip apie metalo „gabalą”, kuris po remonto blizga tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

REGISTRACIJA IKI 22.00h

PORSCHE SERVISAS KAUNAS VILNIUS KLAIPEDA

PORSCHE REMONTAS KAUNE

Tel: +370 647 61411

REGISTRACIJA IKI 22.00h

1.

PORSCHE GALIOS DIDINIMAS

Turime geriausius Porsche variklio galios didinimo sprendimus būtent Porsche markės automobilių varikliams. Viską darome patys sau, o jeigu kažkam to reikia, galime atlikti variklio valdymo bloko korekciją nuotoliniu būdu atsiuntus nuskaitytą ECU failą.

Išnaudojame visas Porsche variklio valdymo bloko algoritmo galimybes atisžvelgdami į variklio resursą. Taip pat visada įvertiname ridos niuansus ir visą variklio techninę būklę. Taip pat atsižvelgiame ir į techninio aptarnavimo intervalus, kaip buvo atliekami darbai važiuojant nuo nulio.

Mūsų Porsche variklio Chip Tiuningas – galios didinimas – tai sprendimai, kurie ne gadina, o saugo variklius. O taip pat ir prailgina variklio resursą.

porsche variklio galios didinimas

2.

PORSCHE AUTO ELEKTRIKAS

Esame vienas iš nedaugelio servisų, kurie nebijo šios markės kaprizingos elektronikos.

Todėl mūsų Porsche elektrikas gali padaryti daug ir įvarių darbų – nuo variklio valdymo bloko keitimo ar remonto iki šviesų reguliavimo bei elektros instaliacijos remonto.

Geras Porsche markės autoelektrikas Kaune Vilniuje Klaipėdoje – vienas iš geriausių Autoelektrikas24.lt klubo narių. Ir jis su mumis kartu jau ne vienus metus. Džiaugiamės turėdami savo komandoje vieną iš geriausių automobilio elektronikos specialistų Lietuvoje.

3.

PORSCHE PURKŠTUKŲ REMONTAS

Pas mus taip atliekamas Porsche purkštukų remontas dyzeliniams varikiams. Darome Porsche purkštukų diagnostiką pirmiausia, o ne remontuojame, nes kažkas kažkur pasakė. Turite žinoti, kad šios markės dyzeliniai automobiliai su dyzelinių purkštukų gedimais nesusiduria taip dažnai, kaip kitų gamintojų modeliai.

Todėl daugelis, kuriems kažkas patarė remontuoti Porsche purkštukus – lieka labai nustebę, kad blogų purkštukų simptomai gali būti visai dėl kitos priežąsties.

porsche purkstuku remontas

4.

 porsche katalizatorius

PORSCHE KATALIZATORIAI

Remontuojame Porsche katalizatorius. Atliekame benzininių katalizatorių restauravimo darbus. Esame vieninteliai, kurie nestato lenkiškų katalizatoriaus pakaitalų benzininiams varikliams.

Visi mūsų restauruoti Porsche katalizatoriai – tai elementai su tauriaisiais metalais.

Gal būt jie ir brangesni, tačiau su trijų arba keturių metų garantija. Tuo tarpu katalizatoriaus pakaitalai tarnauja iki 100.000 km, o kartais efektyvumas užsidega nenuvažiavus net 5000 km.

Taigi, šioje vietoje jau sprendžiate patys, kokia kokybė Jums priimtinesnė. Kalbant apie katalizatoriaus kainą – geras Porsche katalizatorius nekainuoja dvigubai brangiau nei lenkiškas pakaitalas. Todėl rinkitės protingai.

5.

PORSCHE EGR VOŽTUVAI

Kalbant apie tai, kas yra Porsche egr vožtuvas ir kokį vaidmenį jis atlieka automobilyje – reikia pasakyti keletą paprastų dalykų.

Egr vožtuvai niekada neprailgino Porsche variklio ilgaamžiškumo. Nuo veikiančio egr vožtuvo – galybė problemų su purkštukais vožtuvais ir oro įsiurbimo sistema.

Galima būtų išsiplėsti ir parašyti apie egr vožtuvus labai daug. Todėl, kad nereiktų to daryti – pasiskaitykite patys čia: http://www.egrvoztuvas.lt

Yra vienas esminis dalykas. Mes variklius remontuojame jau daugiau nei dvidešimt metų. Turime daug draugų su panašia patirtimi. Ir niekas iš mūsų rato nėra remontavęs variklio, kurio priežąstis būtų atjungtas Egr vožtuvas.

egr voztuvas porsche

6.

PORSCHE DPF FILTRAI

Ši tema šiandien ypatingai aktuali. Visų pirmiausi ji aktuali dėl to, kad šiandien mes daug girdime, kad nebegalima išprogramuoti Porsche Dpf filtro.

Antra aktuali dar ir dėl to, kad naujas originalus dpf filtras kainuoja kartais tūkstantis, kartais net du tūkstančiai Eurų. Todėl kaip spręsti šią problemą, nepatiriant daug išlaidų – klausimas vertas gilių pamąstymų.

Mes į visa tai žiūrime visada nuosekliai. Pirmiausia darome IDS diagnostiką, po to variklio diagnostiką ir tik po to ieškome optimaliausio sprendimo varianto. Kartais atliekamas Dpf filtro valymas, kartais dpf filtrai laikinai išprogramuojami. Daugumoje atvejų – suteikiame pačiam Porsche savininkui rinktis pačiam.

Partneriai:

porsche turbinu remontas
porsche dpf filtras
porsche raktu gamyba
porsche duslintuvo remontas
autoelektrikas vilniuje
porsche kebulo remontas
porsche dpf filtro valymas
landrover servisas kaune vilniuje klaipedoje
porsche autoservisas kaune vilniuje klaipedoje

REGISTRACIJA IKI 22.00h

PORSCHE SERVISAS KAUNAS VILNIUS KLAIPEDA

REGISTRACIJA IKI 22.00h

PORSCHE VARIKLIŲ REMONTAS

KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE

Tel: +370 647 61411

REGISTRACIJA IKI 22.00h